1996 yılında kurulan SistemART başarılı geçmişiyle sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış, hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış, bunu kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz:

Kendimizle rekabet etmek, hep daha iyisi için mücadele vermek! Temsil ettiğimiz tüm markalarda, ürün bilgisi, en iyi fiyat garantisi ile satış ve satış sonrası hizmet kalitemizle iddialıyız.
Müşteri Odaklı Olmak, Emeğe kıymet veren​ insanların güvenine layık olmaya çalışmak – Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak – Sadelik, Samimiyet, Tutarlılık
Değer Yaratmak, Etkinlik ve Verimlilik – Dürüstlük, Güvenilirlik – İnsanlara ve Çevreye Saygı
Birlikte Başarmak, Takım Ruhu – İçtenlik ve Açıklık – Yaratıcılık – Sürekli Gelişim ve Donanıma Önem Vermek

Neden SistemART ?

Hizmet sektöründe yer almak mutluluk paylaşmak gibidir. Tecrübe ile hayat bulan projeler, kağıt üzerindeki hayalleri, tasarımları, gerçeğe dönüştürüyor.

SistemART Smeg Türkiye yetkili satıcısıdır. Tüm ürünler Smeg Türkiye güvencesinde, 2 yıl ücretsiz garanti kapsamındadır. Tüm ürünler sıfır ve orijinal ürün olarak sevk edilir, teşhir/outlet ürünü değildir.

Sadece en iyi fiyat garantisi vermiyoruz… Sizin için en doğru ürünleri birlikte seçerken, doğru bilgi, doğru sipariş, doğru termin ile güven içinde alışveriş rahatlığı sağlıyoruz. Size sadece, özenle yaptığınız alışverişinizin sonrasında, zamanında ve doğru olarak gelen siparişilerinizin mutluluğunu sürmek kalıyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti bizim işimiz.

İ​şimizin en büyük ödülü paylaşmaya çalıştığımız mutluluğun içinde rol almak.